FY-07 E8 (CYCLE 189) ACTIVE DUTY SELECTION BOARD RESULTS

RAAUZYUW RUENAAA1234 1301942-UUUU--RUCRNAD.
ZNR UUUUU ZUI RUEWMCS0967 1301950
R 101942Z MAY 06 PSN 033478K25
FM CNO WASHINGTON DC//N1NT//
TO NAVADMIN
BT
UNCLAS

NAVADMIN 135/06
TWO OF THREE.  PART ONE IDENT DTG 101941Z MAY 06.  PART
THREE IDENT 101943Z MAY 06.
MSGID/GENADMIN/CNO WASHINGTON DC/N1NT/MAY//

SUBJ/FY-07 E8 (CYCLE 189) ACTIVE DUTY SELECTION BOARD RESULTS//



GENTEXT/REMARKS/ETCS  - SENIOR CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN SURFACE
    ACHTERBERG LA     0038          BIGGIN RYAN N     0040
    BOLTON MICHAE     0005          CAMPBELL JEFF     0043
    CHILDERS WILL     0010          CLAY DONALD E     0002
    CLEMMER ROBER     0032          COGAR JOSEPH      0018
    COPPAGE KENNE     0024          CRADDOCK STEP     0044
    CUDDEBACK ROB     0016          DAVIS JONATHA     0028
    DEMERS DANA A     0012          DUNKLE HENRY      0006
    GANNON LISA A     0004          GETTER IAN LE     0015
    GRAHAM KELVIN     0035          HAIRR TROY LE     0013
    HERTZBERG JOH     0017          JAMISON LEE C     0036
    JESTER RICHAR     0021          JOHNSON DERRI     0037
    KELLEY SCOTT      0027          KILLION MICHA     0029
    KORSTEN MICHA     0008          LENAGAR SHARO     0041
    MARSHALL GEOF     0011          MAXWELL EPHRI     0030
    MCAULIFFE DEA     0022          MCGARRY TIMOT     0042
    MEYER BRIAN K     0039          MILLER KEVIN      0034
    MULLINS TAMS      0003          PEISHER JOSEP     0009
    PETERSON MELV     0025          POWERS JAMES      0001
    REYNOLDS KENN     0023          ROBINSON GREG     0031
    SCOTT THOMAS      0026          SHORT JOEY RI     0020
    STEINER DANIA     0007          TAUZER JASON      0019
    VANVLEET EDWA     0014          WHEATON WILLI     0033
            FCCS  - SENIOR CHIEF FIRE CONTROLMAN NON-AEGIS
    BERGER DOUGLA     0012          BROOKS GEORGE     0011
    CARTER JONAS      0018          CROSBY GERALD     0002
    FERGUSON JOHN     0013          FREDERICK JAM     0010
    HOHNSTEIN CRA     0005          KORDISH CHRIS     0009
    LEPPERT DONAL     0021          MCCARTY JODY      0006
    MCCOLL DONALD     0014          NOONAN MICHAE     0016
    PADRON FRANK      0008          PAULE FRANK M     0001
    SHENK BRADLEY     0004          SIPES WILLIAM     0020
    SMITH MARCUS      0015          WALLS JAMES C     0017
    WALTERS LON S     0003          WILCOX KENNET     0007
    YOUNG BRIAN K     0019
            FCCS  - SENIOR CHIEF FIRE CONTROLMAN AEGIS
    ALVARADO ANGE     0016          BRANNON MICHA     0007
    DIETZEL DAN W     0004          FIELD KIETH H     0001
    FINLEY JEFFRE     0005          FINOTTI SEAN      0009
    HEWETT DAVID      0003          HYCHE STEVEN      0006
    JEZIORSKI STE     0010          JOHNSON JOHN      0012
    JONES MICHAEL     0011          NEWLUN JONATH     0017
    RIEGER BRIAN      0015          SHANABERGER S     0013
    SIMMONS TIMOT     0008          SNYDER BRIAN      0014
    THOMPSON RICH     0002
            FTCS  - SENIOR CHIEF FIRE CONTROL TECHNICIAN
    BISSONNETTE N     0005          BOYD ROBERT M     0002
    DAVIS KEITH A     0003          ELS STEPHEN M     0004
    KELLY STEVIE      0001
            GMCS  - SENIOR CHIEF GUNNERS MATE
    BAEZ CHRISTOP     0006          CHARBONNEAU D     0013
    CROMIS DAVID      0001          GRANTHAM GARY     0010
    HENSLEY BOYD      0005          JAEGER MICHAE     0008
    LIPSETT WILLI     0007          LITTLES JAMES     0009
    NICHOLSON DER     0012          ROST VINCENT      0004
    SHECKLEY TODD     0002          SMILER GREGOR     0011
    TISDALE JASON     0003
            GSCS  - SENIOR CHIEF GAS TURBINE SYSTEM TECHNICIAN
    AANERUD THOMA     0028          ADAMS HENRYCL     0009
    ANDERSON CHRI     0030          ASHTON JAMES      0041
    BELL MICHAEL      0015          BITUIN ALFONS     0034
    CARTY ESWORTH     0022          CAYABYAB AUGU     0033
    CHARLES AUGUS     0040          CHIN EVROY ST     0019
    CHOLGER TODD      0020          CHRISTIANSEN      0013
    CLELAND DWIGH     0006          CONNER JAMES      0017
    DARIO ROGELIO     0026          ENDOZO DANILO     0035
    FLORES EMILIO     0004          GARDNER ROBER     0008
    GOODEN LEROY      0002          HIRTH JERRY M     0012
    INDELICATO RO     0043          JENSON RAYMON     0018
    KISER VIRGIL      0039          MARCH DWIGHT      0025
    MARTINEZ ANTH     0031          MORRISON JEFF     0016
    MULL GREGORY      0044          NAVARRO RICAR     0007
    NEPOMUCENO NO     0010          PETERSON DARR     0036
    PIOLI JAMES A     0027          RANDALL RICHA     0038
    ROBINSON EARL     0001          RONQUILLO DAN     0011
    SALMONS THOMA     0032          SMITH VAUGHN      0005
    SOOGRIM MAHEN     0042          SUN ALEXANDER     0003
    TEEL AUSTIN E     0014          TIPPS MICHAEL     0023
    VICKERS ATLEY     0037          VILLAR BRYAN      0021
    WELLS JOHN MA     0024          WESLEY PATRIC     0029
            HMCS  - SENIOR CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
    ABERIN DENNIS     0068          AGUSTIN ARIEL     0109
    ANDERSON BRYA     0098          ANDERSON ERIC     0021
    ANDERSON WILL     0014          ANGELES DENIS     0060
    ARNOLD SCOTT      0067          AUSTIN ALMOTI     0007
    BALUYOT JOSE      0028          BASINGA REYMU     0037
    BETHUNE JOHN      0128          BISHOP PATRIC     0008
    BOLDT RICHARD     0138          BOSTER JAMES      0030
    BOWERAHMING M     0061          BRIZZEE MICHA     0075
    BURDS JOSEPH      0058          CARLSON TONYA     0154
    CAYANAN CELSO     0054          CLARK MATTHEW     0155
    CLEMENTS CHAR     0124          COOPER BARBAR     0073
    CRUZAN CINDY      0119          DAVIS ALBERIA     0152
    DAVIS ORVILLE     0003          DAVISON MARK      0131
    DAY TERRANCE      0127          DELL JEFFERY      0118
    DIPIETRO DAVI     0042          DOMINGUEZ FRA     0134
    DORIA SALVADO     0133          DUCHESNEAU ER     0126
    EDQUILANG RON     0052          ELLISON TONY      0022
    EUSEBIO RONAL     0102          EVANS MICHAEL     0085
    FERRER FERDIN     0050          FISCUS JOSEPH     0110
    FLORES ALEXIS     0149          FOSTER FELICI     0002
    FREUND RICHAR     0006          FRIDDLE JOSEP     0104
    FRY RICKIE SH     0135          GALANG JOSEPH     0027
    GONZALEZ JUAN     0137          GOTAUTAS RICH     0005
    GRANT LESTER      0032          GRIZZLE TROY      0096
    GROHMAN MICHA     0142          GUADEZ REYNAL     0018
    GUANSING GERO     0025          HALL DAVID L      0132
    HARDY BETTY J     0143          HARVEY VICTOR     0038
    HASHEY BRIAN      0069          HAWKINS PATRI     0139
    HEINTZ RICHAR     0092          HENRY HAROLD      0083
    HYDE PATRICK      0015          IBANEZ ROBERT     0157
    JACKSON GAYLO     0039          JARDON SERGIO     0111
    JENSEN FRANKL     0108          JOHNSEN DAVID     0103
    KENNEDY DOUGL     0016          KILGORE TOD E     0113
    KIRKMAN CHARL     0012          KOWITZ BRADLE     0145
    LACKNEY MICHA     0125          LALLY DAVID L     0087
    LANGLEY MICHA     0084          LASICK JAMES      0062
    LAYSON DANILO     0041          LECHETTE MICH     0106
    LEGGETT MICHA     0150          LITTLE SCOTT      0048
    LOOMIS ROBERT     0004          LOVELACE CHRI     0072
    LOVELL SHIRLE     0010          LYLE TONY WAY     0114
    MACON TIMOTHY     0019          MADRID FREDDY     0040
    MAGBANUA RAPH     0070          MAMARIL MARIA     0033
    MARSH THEOPHI     0077          MARTIN JEFFRE     0086
    MATTHEWS ALLE     0056          MAZZACANE CHR     0046
    MCCARTHY BREN     0076          MCGUIRE KELLI     0065
    MCINTIRE BRAD     0047          MERCADO ELMER     0089
    MERRICKS CARO     0136          MILLER CALVIN     0093
    MOORE CHRISTO     0115          MUIR PAUL ANT     0059
    MULLER NANCY      0099          MYERS ROBERT      0079
    NAFUS PHILLIP     0146          NAJERA LUIS H     0053
    NALLS ALMA DU     0088          NOBLES JAMES      0066
    NORMAN PHILLI     0009          NOVENO SANCHI     0034
    OBRIEN TADEO      0122          OLAZO ALEX GO     0151
    PAPILE TIA MI     0029          PATTERSON FRE     0094
    PAYNE JAMES D     0024          PEARCE MITCHE     0011
    PEARSON SEAN      0063          PECK MICHAEL      0074
    PETERSON DAVI     0156          PHILLIPS HUBE     0116
    PIETRUSZA STE     0081          QUINTINITA AR     0101
    RENTERIA RICA     0035          RICHARDS KENN     0023
    ROBARGE KEVIN     0064          ROBINSON WILL     0026
    ROGERS STEPHE     0082          ROSETE ARTHUR     0049
    ROWE BYRON DE     0020          RUTH RODNEY S     0095
    SALAZAR DANIL     0130          SALVADOR RONA     0001
    SAM MICHAEL J     0078          SEGARRA JENNI     0097
    SHERIDAN PATR     0144          SINCHAK JEFFE     0091
    SMITH HOSEA J     0141          SOTINGCO JONA     0013
    SOTO EDWIN        0123          SPRADLIN THOM     0112
    STEELE LOUIS      0129          STEWART JOHN      0036
    SUAREZ ISAIAS     0051          SWANCY SONIA      0148
    TATE JEFFERY      0120          TAWEEL ROBERT     0043
    TAYLOR CYRIL      0017          THOMAS BRIAN      0140
    TIMPA DARRELL     0117          TREAS BRIAN C     0107
    TUBAT RONALDO     0121          VALLET RICHAR     0080
    VANCUREN CHAR     0055          VANDALL AARON     0147
    VIRDELL GARY      0044          VITUG JESUS Z     0057
    WASHINGTON CU     0071          WASHINGTON EA     0031
    WATERS MICHAE     0100          WENDE TODD EV     0158
    WHEELER STEVE     0090          WORLEY MICHAE     0105
    YOUNG MICHAEL     0153          ZIMMERMAN KEN     0045
            HTCS  - SENIOR CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
    BRANDT CARL S     0009          BRYHAN DAVID      0001
    CONDUFF PAUL      0016          COOK JAMES JO     0005
    FOSDYCK DALE      0008          GOODRICH TODD     0002
    HALL CARL STE     0017          HARVILLE SCOT     0018
    HATCHER JIMMI     0004          HODGSON CHARL     0014
    KRITNER MARK      0010          MARTIN ANTHON     0012
    NORRIS BARRY      0015          PRIESTLEY RIC     0003
    RHOADES JOHN      0013          ROUSSEL ANNE      0011
    SCHRITTER TER     0007          STORMS JOSEPH     0006
            ICCS  - SENIOR CHIEF INTERIOR COMMUNICATIONS
                            ELECTRICIAN
    BLEASE STEPHE     0004          KIEFER DAVID      0002
    PAVELICH MICH     0001          SWANSON JEFFR     0003
            ISCS  - SENIOR CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST
    CAMERON BRUCE     0013          CUTLER EVAN C     0012
    HAMLIN KEITH      0002          JUDD ROBERT A     0004
    LEWIS NATHAN      0003          MARTIN JASON      0005
    MCKAY MICHAEL     0011          MILLER AARON      0010
    NIELD JOEY LY     0007          RODRIGUEZ MAT     0006
    SPRUCEBANK GE     0009          TEASDALE JAME     0001
    YOUNG JAMES B     0008
            ITCS  - SENIOR CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
    ACKERMAN TIMO     0064          ANDERSON BRIA     0039
    BAKER ROBERT      0004          BARKLEY CEDRI     0001
    BELLHAGBERG A     0023          BOLIN WILLIAM     0062
    BRAY JARROD P     0036          BRITT CHARLES     0022
    BROWN JAMES D     0003          BROWN LISHA M     0020
    BURCH CECIL E     0030          CAMPBELL CURT     0055
    CARONA KATHRI     0033          CESSNA THOMAS     0021
    CURTIN TIMOTH     0048          DAVIS JOHN HE     0029
    DEAN JOEL EMI     0012          DUPREE STEVEN     0045
    EARLEY HENDER     0015          EASTERDAY TOD     0052
    EDISON JARED      0008          EGAN WILLIAM      0028
    ELTRINGHAM MA     0058          FRIEDLANDER L     0034
    GAINES GAIL Y     0005          GAINES TYRONE     0047
    GRAHAM THEODO     0053          GROVE ALLAN R     0044
    GUNKEL HEATH      0006          HAGERMAN LARR     0011
    HERRING RANDE     0051          HERTZ BRET ST     0017
    HOFFMAN ERNES     0049          HOPPING JON P     0019
    HOSKINS LYNN      0059          HOUSE NICOLE      0031
    HURRINUS PATR     0066          JACKSON MARTI     0035
    JEFFERIES GER     0063          JONES CHARLES     0018
    KIRKLAND PATR     0065          LESTER MARY P     0026
    LONG KEITH DW     0032          LOUIS MARCUS      0061
    MCCARGO WILLI     0009          MIGAS JONATHA     0016
    MILLS JACQUEL     0025          NELSON ROXANE     0014
    NORMAN LARNET     0013          PANION GARY R     0043
    PINEDA KATHLE     0057          RATCLIFFE KEV     0038
    RIENKS JONATH     0042          ROBERTSON KEN     0054
    RODEN LEONARD     0040          RUTH TIMOTHY      0010
    SCHLITT CARL      0037          SEARCY HENRY      0002
    SIMPSON DAVID     0027          SMITH ERIC LY     0046
    SMITH ROBERT      0024          SPEARS KELLY      0007
    STEINER JOHN      0060          TOLIVER JOHN      0041
    WALKER BRYANT     0050          WHITE DAVID B     0056
            JOCS  - SENIOR CHIEF JOURNALIST
    CHIRRICK JACK     0003          FITZ DAVID WA     0001
    JOHNSON HELEN     0002          PIERROT VALIS     0004
            LNCS  - SENIOR CHIEF LEGALMAN
    BURLEIGH SUZA     0001
            MACS  - SENIOR CHIEF MASTER AT ARMS
    BLAND DENALS      0010          BRITTEN WARRE     0013
    BRITTON JAMES     0007          CALHOUN CHRIS     0018
    FLETCHER PAUL     0002          HAAS MICHAEL      0001
    HARRELL RANDY     0011          HOWARD THEODO     0014
    JENKINS BRIAN     0004          JOHNSON DONAL     0005
    JOHNSON ORRES     0006          LEVER GARNET      0003
    LEWANDOWSKI F     0019          LOCKLEAR MERI     0008
    PADILLA ANAST     0021          PARADISE FRAN     0009
    ROTELLI RANIE     0015          STOUT ROBERT      0012
    TOUSSAINT MIC     0017          WEEMS DAVID C     0020
    WILSON PARISH     0016
            MMCS  - SENIOR CHIEF MACHINISTS MATE SUBMARINE
                           (CONVENTIONAL)
    ABRAHAMSEN RI     0019          BAYLOCK ELVIS     0016
    BOONE JOSEPH      0005          BROCK DONALD      0030
    BRYANT PAUL C     0031          CATRON WILLIA     0006
    DAWKINS MAURI     0008          EDWARDS GEORG     0026
    HAMRICK JASON     0037          HENDRICKS STE     0041
    HENSELL CHRIS     0025          HICKS RICHARD     0035
    HILL MICHEAL      0007          HINTON WALLY      0023
    HONEY BRUCE       0022          HUSTON RICHAR     0011
    JONES ROBERT      0018          KEMP CHRISTOP     0036
    KERNS JEFFREY     0033          KONKLER SHAWN     0029
    LANDES DAVID      0028          LEFRANCOIS JE     0040
    LETO CHRISTOP     0001          LEWIS TURLIE      0003
    LYNN CHARLTON     0020          MARTIN JAMES      0039
    MERSEREAU JAM     0012          MILLER DWAYNE     0002
    MIXON JERRY R     0013          MORGAN DANIEL     0015
    MORRIS GERALD     0021          NAQUIN NICHOL     0024
    RUDOFSKI JOSE     0032          SCHULTZ CHAD      0038
    SHUEMAKER CHA     0004          SLAUGHTER PAU     0009
    STANLEY DOUGL     0017          STEWART JOHAN     0027
    TAYLOR RALPH      0014          YORGES DONALD     0034
    ZINO TODD R       0010
            MMCS  - SENIOR CHIEF MACHINISTS MATE NUCLEAR
                             (SUBMARINE)
    ALLEN PATRICK     0020          ASSINK GERRIT     0029
    BARRON HERBER     0012          BATES DAVID I     0027
    BRODIE JOHN D     0025          DAMICO JAMES      0013
    DAVIS CHRISTO     0014          DURKIN TIMOTH     0016
    FOURNET DANIE     0017          FOUTZ WILLIAM     0038
    GLISSON MATTH     0031          GUCKENBURG BR     0033
    HALL JIMMY DA     0035          HARGROVE JAME     0007
    HASS CARL ROB     0009          HULBERT TIMOT     0022
    HUNT DANIEL W     0002          JACOBSON LYNN     0005
    JOHNSTON BRUC     0036          KERSTETTER RO     0026
    KING KENNETH      0010          KING MELVIN C     0024
    KRIEG CHRISTO     0023          LEONARD CHARL     0021
    LUCKY JAMES D     0015          MERRITT JONAT     0008
    PETERSON DALE     0001          POTTER CHARLE     0011
    RAHAL JOHN ED     0030          RAMAGE CHARLE     0003
    REILLY MICHAE     0037          RILEY THOMAS      0028
    ROCHA JAMES F     0034          ROEDIGER MARK     0004
    SICKMILLER RO     0019          STRICKLAND JE     0018
    THOMPSON GARY     0032          WILLIAMS RONA     0006
            MMCS  - SENIOR CHIEF MACHINISTS MATE NUCLEAR (SURFACE)
    BARKER BLAIR      0017          BAUDER ALEX D     0003
    CHAPMAN DALE      0008          CHRONISTER RO     0011
    COX JEREMY        0009          CUSKEY CAMERO     0002
    EDLING ROBERT     0007          FARLEY ROBERT     0005
    GODWIN WILLIA     0022          GROSSMAN MATT     0018
    HEWITT DAVID      0019          HORI KIYOTSUG     0006
    JUENEMANN DAV     0004          KEYES ANDREW      0010
    KUNKLE TERRY      0016          MCQUATE MARK      0014
    SPANGLER STEP     0012          STOCKTON CHAD     0020
    STOUDER JAMES     0015          THYNE SALEM S     0023
    TUCKER JASON      0021          WATKINS PATRI     0001
    WRIGHT TYRONE     0013
            MMCS  - SENIOR CHIEF MACHINISTS MATE (OTHER)
    ARMSTRONG TIM     0013          BATES DARRYL      0001
    BOOKHEIM ISAA     0019          BUFORD JAMES      0007
    BYNUM CORNELI     0005          DATUIN EDWIN      0009
    GANTUANGCO RO     0012          HALE JEFFREY      0004
    HUDSON TODD A     0002          KINNEL MARVIN     0014
    KNAPIK WILLIA     0003          KNUDSEN LYLE      0011
    MICHALEK CHRI     0018          MILLER DOUGLA     0016
    NEWTON ROGER      0006          THOMAS MICHAE     0017
    TUNSTALL BARR     0008          WASSON JERRY      0015
    WEBB JOHN ANT     0010
            MNCS  - SENIOR CHIEF MINEMAN
    BARNES EDWARD     0012          BUTLER EDGAR      0006
    CAVER SHANE T     0014          DAIGLE MICHAE     0007
    DOHMAN MARK J     0001          DYKES JAMIE S     0016
    ELSBURY CHRIS     0008          FILTER HENRY      0003
    LAVAKE THOMAS     0009          LEVINE JEROME     0002
    OCONNELL MATT     0011          RODRIGUEZ LAU     0013
    STEWART PHILI     0010          THEMINS STEVE     0015
    VENCZEL DEAN      0004          WILBANKS JODY     0005
            MRCS  - SENIOR CHIEF MACHINERY REPAIRMAN
    SALAS LEE ANT     0001
            MTCS  - SENIOR CHIEF MISSILE TECHNICIAN
    BLACK CHARLEY     0019          BRESKE JOHN M     0015
    BROWN JAMES A     0013          CAMPBELL MARK     0011
    HERMAN THOMAS     0004          KINSLEY MILTO     0001
    LOVE MICHAEL      0017          MCGUIRE BILL      0008
    MCKINNIE KEVI     0009          MUNNS TIMOTHY     0006
    NICHOLSON ROB     0007          OBERKIRCH JOH     0003
    PASTORELLA JO     0014          PERREAULT CHR     0012
    SALVI SAMUEL      0016          SCULTHORPE GL     0005
    VILLIARD ARDE     0018          WADDELL MYRON     0002
    ZERINGUE NELS     0010
            MUCS  - SENIOR CHIEF MUSICIAN SPECIAL BAND
    ARMSTRONG JAM     0005          KEEHNER GERAL     0003
    KNUTSON JEFFR     0001          MORSE DAVID E     0002
    SCHMITZ MICHA     0004
            MUCS  - SENIOR CHIEF MUSICIAN FLEET BAND
    ANDERSON MARK     0003          HAWORTH ROBER     0002
    HOFFMAN JANE      0001
            NCCS  - SENIOR CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)
    AGUSTIN MICHA     0019          AVERY ERIC DA     0021
    BLACKMON DARR     0009          BLAIR GLENN A     0022
    BOLEY WARREN      0004          BRADY JEFFERY     0011
    CAMPBELL OTIS     0026          CARR LEROY JR     0008
    CARROLL MICHE     0031          CLARK MICHAEL     0012
    CLARKE MARK A     0033          COSTELLO ALLE     0016
    DAVIS MICHAEL     0023          FELDER SHERRI     0003
    GARZA JUAN JR     0024          GERHARDT MICH     0001
    GIOVANETTY WA     0005          GODING ERIK L     0015
    GORE JOHN WAY     0006          IRONS DENA DI     0028
    KEMPTON JEFFR     0025          MESECHER KIRK     0010
    MOORE JASON M     0018          PACK JOSEPH Z     0007
    PITTS JAMES E     0013          RACZYNSKI JAM     0027
    RANDOLPH MARK     0032          THOMAS DAVID      0002
    WEATHERLY MIC     0020          WEEKES ROBERT     0030
    WHITE PENNY C     0029          WILLIAMS MARC     0017
    WILLIAMS ROBE     0014
            NCCS  - SENIOR CHIEF NAVY COUNSELOR (COUNSELOR)
    BLUNT CURTIS      0005          BOBEN KENNETH     0008
    CULLEN STEVEN     0015          DELEON EDMUND     0001
    DUFFY MICHELL     0013          FEASTER OSCAR     0002
    GRENIER EUGEN     0003          GUY GILLIAN A     0010
    MCCREERY SCOT     0012          ROBERTS WILLI     0009
    ROGERS STEPHE     0004          RUIZ TOBY AAR     0014
    SMOOT TAMMY L     0006          TIMMONS JUDSO     0011
    WEBB JOHN JAC     0007
            NDCS  - SENIOR CHIEF NAVY DIVER
    ATHERTON RODN     0010          CHIASSON PAUL     0025
    CLOUSE LOY DA     0018          DEATRICK JASO     0021
    DEWITT ERIC S     0007          ECKERMAN JEFF     0002
    HALL TIMOTHY      0014          LARCK TROY AL     0015
    LEAMAN CHAD G     0019          MARLER BRANDO     0023
    MATA SAMSON       0013          MCDANIEL GENE     0004
    MCDERMOTT PET     0020          MORIN CLIFFOR     0005
    SCHUDEL ANTHO     0016          SHANK RICHARD     0001
    SHEPARD ANTHO     0003          SINCLAIR BRET     0006
    SMITH GEORGE      0008          SONNENBERG MI     0024
    TORRES CESAR      0011          WELSH MICHAEL     0017
    WILLOUGHBY JE     0009          WISE ROBERT L     0012
            OSCS  - SENIOR CHIEF OPERATIONS SPECIALIST
    BAUMAN MICHAE     0020          BOHN BRIAN RI     0023
    BRYLSKI KEVIN     0014          BURSLIE MICHA     0018
    CELEBRE MICHA     0003          CLARK GEORGE      0005
    CORRELL MATTH     0012          DESOTO NICHOL     0009
    DICKINSON MAT     0026          DONALDSON ROB     0013
    FENNIMORE MAR     0010          FLORESBEEBE D     0024
    GRAY SCOTT AL     0008          GREEN CHARLES     0015
    HOLLARS BRIAN     0031          ISAAC FREDDIE     0030
    JACKSON JOSEP     0004          JACKSON MICHA     0007
    JOHNSON ROBER     0017          KNOWLTON THOM     0028
    LANTZY JOSEPH     0002          MATRICARDI JA     0011
    MCCALLUM REGI     0025          MCCLENAGHAN B     0016
    MCCORMICK JON     0029          MCCULLARS MIC     0032
    MCNEESE MICHA     0019          OGLESBY JAMES     0027
    PHILLIPS WILL     0021          SMITH SHAWN R     0001
    VICKERS HAROL     0006          WHITE JEFFREY     0022
            PCCS  - SENIOR CHIEF POSTAL CLERK
    HOULETTE CRAI     0001
            PHCS  - SENIOR CHIEF PHOTOGRAPHERS MATE
    MCKASKLE ANDR     0003          SMITH DANIEL      0001
    SMITH DONALD      0002
            PSCS  - SENIOR CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
    ALEXIS SHARON     0008          BAILEY TIMOTH     0016
    BENNETT KELLY     0012          CHRISTIANSEN      0007
    CORPUS ALVIN      0017          GAMMAD DANILO     0013
    GARCIA RAUL R     0020          GLORIA RAYMUN     0009
    HALL KEVIN RA     0005          JOHNSON ROBER     0018
    JOPANDA ERNES     0006          LEWIS MILTON      0019
    MAJER PATRICI     0003          MITCHELL CARO     0015
    SANCHEZ FRANC     0001          SEMANO CARLO      0004
    SMITH ROBERT      0011          SOSA PATRICIA     0014
    STINE KELLIE      0002          WADE JEFFREY      0010
            QMCS  - SENIOR CHIEF QUARTERMASTER
    AMADOR DENNIS     0006          BISCHOFF PAUL     0008
    BRIGGS JOHN E     0001          BYRD DAVID IV     0003
    DUMKA MARIE L     0005          FARR DONALD E     0002
    LAWSON EDWARD     0009          OXLEY PAUL ED     0007
    SMITH RONNIE      0004
            RPCS  - SENIOR CHIEF RELIGIOUS PROGRAM SPECIALIST
    CROWDER STEVE     0004          ERICKSON MICH     0002
    GIAMPA CHRIST     0001          SIEVERS VINCE     0003
            SBCS  - SENIOR CHIEF SPECIAL WARFARE BOAT OPERATOR
    AUSTIN WILLIA     0007          BUDRAKEY JAME     0003
    CARINI KRISTI     0008          FLORENDO ONRU     0001
    GARCIA ERROL      0004          GRIFFIN CRAIG     0005
    LERNER CARY C     0002          MURPHY KEVIN      0006
            SHCS  - SENIOR CHIEF SHIPS SERVICEMAN
    BROCKINGTON E     0004          JOHNSON KENNE     0006
    MATHIS RENE M     0001          MOORE ALONZO      0005
    OGLESBY LINDA     0007          ONG JOSELITO      0002
    RAZO HECTOR       0003
            SKCS  - SENIOR CHIEF STOREKEEPER SUBMARINE QUALIFIED
    DANIELS GARY      0007          DYE DONALD B      0003
    HUNT KEVIN AR     0004          HURDLE GLENN      0008
    JARVIS MICHAE     0002          JOHNSON DANNY     0006
    LUMB ARTHUR P     0005          WILLIAMS FRED     0001//
BT
#1234
NNNN

%d bloggers like this: