FY-07 NAVY RESERVE E8 AND E9 SELECTION BOARD RESULTS

RAAUZYUW RUENAAA0100 0822040-UUUU--RUCRNAD.
ZNR UUUUU ZUI RUEWMCF2214 0822028
R 232040Z MAR 06 PSN 653093K26
FM CNO WASHINGTON DC//N1NT//
TO NAVADMIN
INFO RHMFIUU/CNO WASHINGTON DC
RUENAAA/CNO WASHINGTON DC
BT
UNCLAS //N01421//

NAVADMIN 093/06

MSGID/GENADMIN/CNO WASHINGTON DC/N1NT/MAR//

SUBJ/FY-07 NAVY RESERVE E8 AND E9 SELECTION BOARD RESULTS//



GENTEXT/REMARKS/1.  CONGRATULATIONS TO THE FOLLOWING PERSONNEL WHO
HAVE BEEN SELECTED FOR ADVANCEMENT TO SENIOR AND MASTER CHIEF PETTY
OFFICER BY THE FY-07 NAVY RESERVE E8 AND E9 SELECTION BOARD.  STRONG
COMPETITION BETWEEN QUALIFIED PROFESSIONALS IS ONE OF THE STRENGTHS
OF OUR NAVY AND YOUR SELECTION SPEAKS HIGHLY OF YOUR ABILITIES.

2.  THIS NAVADMIN IS NOT AUTHORIZATION FOR ADVANCEMENT.  SPECIFIC
DATES OF ADVANCEMENT WILL BE PUBLISHED BY NETPDTC PENSACOLA FL.
PERSONNEL LISTED BELOW MAY BE FROCKED PER BUPERSINST 1430.16E IF
QUALIFIED.  THE SELECTION LIST IS IN ALPHABETICAL ORDER BY RATE
WITHIN COMPETITIVE CATEGORY.  READ EACH LINE FROM LEFT TO RIGHT.
THE NUMERICAL ORDER OF ADVANCEMENT IMMEDIATELY FOLLOWS EACH NAME.
CATEGORIES OF ADVANCEMENT ARE SELECTED RESERVIST AND FULL TIME
SUPPORT.
                    SELECTED RESERVIST
            ABCM  - MASTER CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE
    CAMPBELL KENN     0002          KURTZ FRED VA     0001
                    SELECTED RESERVIST
            AFCM  - MASTER CHIEF AIRCRAFT MAINTENANCEMAN
    CRAWFORD MICH     0002          LEWIS RODNEY      0001
                    SELECTED RESERVIST
            AVCM  - MASTER CHIEF AVIONICS MAINTENANCE TECHNICIAN
    CONN SUE ELLE     0006          KIRKEY JEFFER     0005
    KIRLIN LARRY      0001          OUELLETTE JOE     0002
    RIDGEWAY DAVI     0003          SHAW BOBBY JR     0007
    THOMPSON WILL     0004
                    SELECTED RESERVIST
            AWCM  - MASTER CHIEF AVIATION WARFARE SYSTEMS OPERATOR
    WELLING GLENN     0001
                    SELECTED RESERVIST
            BMCM  - MASTER CHIEF BOATSWAINS MATE
    ANGELINE MICH     0002          HUGHES STEPHE     0001
    LILES DAVID W     0003
                    SELECTED RESERVIST
            CTACM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN
                   ADMINISTRATIVE
    REYES STELLA      0001
                    SELECTED RESERVIST
            CTMCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN MAINTENANCE
    CONNOLE TIMOT     0001
                    SELECTED RESERVIST
            CTRCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN COLLECTION
    DOEZEMA DARCY     0001
                    SELECTED RESERVIST
            CTTCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN TECHNICAL
    JIMENO BENITO     0001
                    SELECTED RESERVIST
            CUCM  - MASTER CHIEF CONSTRUCTIONMAN
    ADKINS EVANS      0001          ELSE JOHN WAY     0004
    GOHM THOMAS R     0003          HOGAN LOUIS J     0005
    KOGER JAMES       0008          MALACARI VITO     0007
    PACHECO FABIA     0002          PREKU JOHN GR     0006
    TRAVIS WILLIA     0009
                    SELECTED RESERVIST
            EMCM  - MASTER CHIEF ELECTRICIANS MATE
    CHECOLA MICHA     0001
                    SELECTED RESERVIST
            ENCM  - MASTER CHIEF ENGINEMAN
    KLECKNER BILL     0001
                    SELECTED RESERVIST
            EQCM  - MASTER CHIEF EQUIPMENTMAN
    CARDER CARL A     0006          CARDINAL RAYM     0001
    DEGRAFFENREID     0003          HOLBROOK TONY     0011
    KONCZYNSKI JO     0007          LOWE MARK KAR     0009
    MARCONI ROBER     0002          MOLL ALEXANDE     0010
    MORGAN MICHAE     0005          PATTERSON JER     0008
    TUTEN ROBERT      0004
                    SELECTED RESERVIST
            ETCM  - MASTER CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
    HUEN TAT LEUN     0003          SCHWEIKERT RU     0002
    URIBE ROBERT      0001
                    SELECTED RESERVIST
            GMCM  - MASTER CHIEF GUNNERS MATE
    KROMANAKER AL     0001
                    SELECTED RESERVIST
            HMCM  - MASTER CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
    DOWNING MATTH     0004          MAZZA ROBERT      0003
    REED JEFFREY      0002          TENNESSEN AND     0001
                    SELECTED RESERVIST
            HTCM  - MASTER CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
    WEST NEAL ROB     0001
                    SELECTED RESERVIST
            ISCM  - MASTER CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST
    BRIGHT KRISTE     0001          DERR PATRICK      0003
    MITCHELL DEBR     0006          MURPHY MICHAE     0005
    NELSON OZZIE      0008          PORTER MARK C     0007
    RIYEVSKI SERG     0004          SOBINA RUDOLF     0002
                    SELECTED RESERVIST
            ITCM  - MASTER CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
    SWIGER JOANNE     0001
                    SELECTED RESERVIST
            MACM  - MASTER CHIEF MASTER AT ARMS
    ADAMS STANLEY     0004          DONALDSON JAM     0005
    RUBIN SCOTT D     0006          TURNER DAVID      0002
    VANWAGONER RE     0003          WATSON RANDY      0001
                    SELECTED RESERVIST
            MNCM  - MASTER CHIEF MINEMAN
    WILLIAMS CARR     0001
                    SELECTED RESERVIST
            OSCM  - MASTER CHIEF OPERATIONS SPECIALIST
    NOBLES PAUL N     0003          PHILLIPS DENI     0002
    RICHARDSON LA     0001          SEABOURN JOHN     0004
                    SELECTED RESERVIST
            PSCM  - MASTER CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
    COOLEY DEBORA     0001
                    SELECTED RESERVIST
            QMCM  - MASTER CHIEF QUARTERMASTER
    MULVEY JOHN F     0001
                    SELECTED RESERVIST
            SHCM  - MASTER CHIEF SHIPS SERVICEMAN
    BUCKELEW GARY     0001
                    SELECTED RESERVIST
            SKCM  - MASTER CHIEF STOREKEEPER
    POHLEN JAMES      0001
                    SELECTED RESERVIST
            UCCM  - MASTER CHIEF UTILITIESMAN
    KLUSAW WAYNE      0002          LOPEZ JOHNNY      0001
                    SELECTED RESERVIST
            YNCM  - MASTER CHIEF YEOMAN
    CHURCH CHRIST     0001          GRAFE BARBARA     0003
    HECKER JOHN J     0004          TUMBAGA TERES     0002
                    SELECTED RESERVIST
            ABFCS - SENIOR CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE FUEL
                   HANDLING
    HAM STEWART W     0001
                    SELECTED RESERVIST
            ABHCS - SENIOR CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE
                   AIRCRAFT HANDLING
    HERRERA LARRY     0001          RODRIGUEZ LEO     0002
    WIMER STEPHEN     0003
                    SELECTED RESERVIST
            ACCS  - SENIOR CHIEF AIR TRAFFIC CONTROLLER
    STRICKLAND RU     0001
                    SELECTED RESERVIST
            ADCS  - SENIOR CHIEF AVIATION MACHINISTS MATE
    GILBERT MOLLY     0004          HUELS CHRISTO     0006
    KRITZBERGER H     0001          MASON DAVID G     0005
    PICKERING KEL     0002          SANDERS SHERR     0003
                    SELECTED RESERVIST
             AECS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRICIANS MATE
    MCFADDEN JOHN     0001
                    SELECTED RESERVIST
            AGCS  - SENIOR CHIEF AEROGRAPHERS MATE
    MYERS PAMELA      0001
                    SELECTED RESERVIST
            AMCS  - SENIOR CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC
    DELOSSANTOS E     0005          FINNEY DONALD     0006
    JULSETH MARC      0002          KLESATH JOHN      0003
    LOPEZ FELIX V     0001          SENKBEIL CIND     0004
                    SELECTED RESERVIST
            ATCS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRONICS TECHNICIAN
    FEE JOEL PATR     0003          MACDONELL ANT     0005
    MURNANE MICHA     0004          RAMEY ROBIN D     0002
    ROLLISON TRUD     0001          VALAURI ANTHO     0006
                    SELECTED RESERVIST
            BMCS  - SENIOR CHIEF BOATSWAINS MATE
    ARNOT FRANK M     0012          AYBAR LUIS EN     0025
    BATOHA THOMAS     0003          BISPING RUSSE     0026
    BRYANT GLENN      0013          CASEY TIMOTHY     0005
    CLIFTON THOMA     0014          CUTLER FRANCI     0023
    EMMONS DAVID      0016          GOLDEN JERRY      0008
    GONZALEZ LUIS     0009          GRAY ANDY LAW     0011
    JACQUES STEVE     0028          JOHNSON STEVE     0027
    JOHNSON THOMA     0006          LANHAM ELLIS      0017
    LINDER CLARK      0024          MURPHY GERALD     0015
    RIOS ALBERTO      0004          SAMMONS DANNY     0007
    SHINDLE DONAL     0018          SKAAR KARL JE     0001
    SOUKUP KENNET     0022          STEVENSON MIC     0020
    THOMAS DREW J     0002          TRIPP KENNETH     0019
    VALENTIN DENA     0021          VAUGHAN JAMES     0010
    WILMOUTH RODN     0029
                    SELECTED RESERVIST
            BUCS  - SENIOR CHIEF BUILDER
    ACREE GEORGE      0001          BURCROFF ERIC     0008
    COOPER TIMOTH     0006          COUSINS RICHA     0002
    CULLEN JOHN D     0009          KLING PATRICK     0010
    KOENIG JON PA     0011          LICHTI DARYL      0007
    MCGLAUGHLIN G     0012          PARKHURST DAN     0005
    RICKSON MATTH     0003          SWAIM CHARLES     0013
    WALLEY JAMES      0004
                    SELECTED RESERVIST
            CECS  - SENIOR CHIEF CONSTRUCTION ELECTRICIAN
    BLACK CHARLES     0005          GRAY JOSEPH A     0006
    HELGESON MICH     0003          LOVELAND DALE     0004
    MOORE STEPHEN     0001          NGUYEN MINH N     0008
    POELLINGER ST     0007          SCHAFER TRUMA     0002
                    SELECTED RESERVIST
            CMCS  - SENIOR CHIEF CONSTRUCTION MECHANIC
    ANTHONY ERNES     0006          BRADFORD WILL     0001
    DODGION PETER     0007          MCAVOY MARTIN     0002
    PEAVEY RAYMON     0004          REED JOSEPH W     0003
    REED ROBERT W     0005
                    SELECTED RESERVIST
            CTACS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN
                   ADMINISTRATIVE
    ONEAL PATRICI     0001          WILLIS PHYLLI     0002
                    SELECTED RESERVIST
            CTICS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN
                   INTERPRETIVE
    GEORGE MICHEL     0004          SCOTT JOHN TH     0002
    STAPLEFORD BA     0001          VANKIRK DARRE     0003
                    SELECTED RESERVIST
            CTMCS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN MAINTENANCE
    ASHLINE KELLY     0002          GARCIA PETE D     0001
                    SELECTED RESERVIST
             CTNCS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN NETWORKS
    BECKETT HOWAR     0001
                    SELECTED RESERVIST
            CTRCS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN COLLECTION
    FLINT ANTHONY     0002          JONES ROBERT      0003
    WRIGHT JOSEPH     0001
                    SELECTED RESERVIST
            CTTCS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN TECHNICAL
    LUEVANO MARIO     0001          PROCACCIO JOY     0002
                     SELECTED RESERVIST
            EACS  - SENIOR CHIEF ENGINEERING AID
    BUERMANN JOHN     0002          DANLEY CHARLE     0001
                    SELECTED RESERVIST
            EMCS  - SENIOR CHIEF ELECTRICIANS MATE
    BENZI WILLIAM     0002          THOMAS KIMBER     0001
                    SELECTED RESERVIST
            ENCS  - SENIOR CHIEF ENGINEMAN
    DUMMITT DAVID     0005          DUNHAM PATRIC     0003
    JAMES LANCELO     0004          SCHULER RICHA     0001
    WILLIAMS VICT     0002
                    SELECTED RESERVIST
             EOCS  - SENIOR CHIEF EQUIPMENT OPERATOR
    CELLI PAUL MO     0004          CURLEY DOUGLA     0008
    DOUGHERTY PET     0001          DUCKWORTH DAN     0011
    GRENIER KANDY     0009          GRIMMETT ROBE     0006
    JONES GEORGE      0007          JUFER TIMOTHY     0012
    MCKENZIE SCOT     0003          REKER MICHAEL     0002
    RISLEY THOMAS     0010          WAULK DALE ER     0005
                    SELECTED RESERVIST
             ETCS  - SENIOR CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
    BAUCOM DAVID      0003          BOLLINGER ALL     0006
    FUJIOKA DAVID     0004          LINDEMANN CHR     0002
    MARION RANDY      0001          PLATT RONALD      0005
                    SELECTED RESERVIST
            FCCS  - SENIOR CHIEF FIRE CONTROLMAN
    BARBER DAVID      0001          MOCZYNSKI THO     0002
    ZIMMER KARL H     0003
                    SELECTED RESERVIST
            GMCS  - SENIOR CHIEF GUNNERS MATE
    BUTLER JAMES      0002          DIMATTEO NICH     0001
                    SELECTED RESERVIST
            HMCS  - SENIOR CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
    BINGHAM ANNA      0001          CHAPIN JOHN R     0004
    CHARNEY WILLI     0003          CHRISTENSEN E     0013
    DEVOY WILLIAM     0010          GATES KEITH S     0009
    GOMEZ ROGERS      0015          JANOTA JOHN R     0008
    LACEY KENNETH     0002          LAVOLD RICHAR     0014
    LEES GREGORY      0005          LEVERTON KEIT     0012
    MORALES RAUL      0011          MULLER ANTHON     0006
    PATERNITI JOS     0007          SYLVESTER ROB     0016
    TENTINGER LAR     0018          YAGER DAVID A     0017
                    SELECTED RESERVIST
            HTCS  - SENIOR CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
    CONLEY DENNEY     0003          ERICKSON LORE     0001
    MCPHAIL BEVER     0002          PARSCH JAMES      0004
                    SELECTED RESERVIST
            ISCS  - SENIOR CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST
    CARLASCIO LIS     0015          CAYCE BEN W       0006
    EFEL PETER PA     0011          ELDRIDGE THOM     0010
    ELMER BLAINE      0007          JOCKELL KIRK      0005
    MCKENZIE LOWE     0001          MORALES ANGEL     0009
    PATKE CHRISTI     0013          PRINS KEVIN D     0002
    REZENDES JOHN     0014          SCHWARTZ ROBI     0003
    URBIA DAVID M     0012          WALKER JAMES      0008
    WEST CLINTON      0004
                    SELECTED RESERVIST
            ITCS  - SENIOR CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
    AVERA VINCENT     0003          CLARK JODIE A     0007
    HERMANNS PHIL     0002          KISSLING TARA     0004
    LAIRD CHARLES     0001          MCCLURE KEVIN     0008
    PAOLINIPHILLI     0006          STREITTMATTER     0005
    THORNTON JUDY     0009
                    SELECTED RESERVIST
            JOCS  - SENIOR CHIEF JOURNALIST
    LARSON MELINDA    0002          OSULLIVAN RAC     0001
                    SELECTED RESERVIST
            MACS  - SENIOR CHIEF MASTER AT ARMS
    COOMEY THOMAS     0004          HAGAN JERRY L     0006
    HETZLER BENJA     0008          LINTON STEVEN     0007
    MCKENDRICK SC     0003          REESE TERI EL     0001
    RIXSON TIMOTH     0002          RUSS MICHAEL      0005
                    SELECTED RESERVIST
            MNCS  - SENIOR CHIEF MINEMAN
    FERNANDES ABE     0002          MAZZA THOMAS      0001
                    SELECTED RESERVIST
            MRCS  - SENIOR CHIEF MACHINERY REPAIRMAN
    SCOTT JOHN LE     0001
                    SELECTED RESERVIST
            OSCS  - SENIOR CHIEF OPERATIONS SPECIALIST
    ALBRIGHT KEVI     0009          ANTHONY ALLAN     0005
    GIACHETTI JOH     0012          KIRKMAN MARCU     0008
    KRUMHOLZ GREG     0006          MADDER JAMES      0002
    MCDONALD ROY      0003          MCNULTY SEAN      0010
    OGREN MATTHEW     0004          SCHENKELBERG      0011
    STASINSKI PET     0001          TREAS SUZANN      0007
                    SELECTED RESERVIST
            PCCS  - SENIOR CHIEF POSTAL CLERK
    STACEY ERIC W     0001
                    SELECTED RESERVIST
            PHCS  - SENIOR CHIEF PHOTOGRAPHERS MATE
    WAITE DOUGLAS     0001          WOLLER JERRY      0002
                    SELECTED RESERVIST
            PRCS  - SENIOR CHIEF AIRCREW SURVIVAL EQUIPMENTMAN
    HOOPER JAMES      0001
                    SELECTED RESERVIST
            PSCS  - SENIOR CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
    PIECUCH SHELL     0001
                    SELECTED RESERVIST
            QMCS  - SENIOR CHIEF QUARTERMASTER
    BUTKUS ROBERT     0002          GUINAN ROBERT     0001
    MOORE CHRIS L     0004          SANDOVAL TRAC     0003
                    SELECTED RESERVIST
            RPCS  - SENIOR CHIEF RELIGIOUS PROGRAM SPECIALIST
    CROZIER WILLI     0001
                    SELECTED RESERVIST
            SKCS  - SENIOR CHIEF STOREKEEPER
    BOQUIST THERE     0012          CARLOCK JEFFR     0032
    CHAPMAN LARRY     0001          CLARKSON LOUR     0016
    CRANE WILLIE      0003          CUNNINGHAM MA     0006
    DANIEL JOEL R     0015          DARKO CATHERI     0033
    DEMAND TODD A     0030          DIAZTHOMAS SA     0013
    ECHOLS DEMETR     0024          FALCULAN ZACA     0008
    FLIPPIN KEVIN     0005          FREDERICK LAR     0021
    GERSTENBERGER     0010          GREENWELL JEF     0004
    GUY COREY ANT     0027          HAY SCOTT ART     0022
    HILL TONI VAN     0023          HODGSON HUBER     0018
    ISERN JOHN MA     0017          JENO RAYMOND      0019
    JOHNSON MARK      0020          KHOTHSYMUONG      0029
    LEWIS KATHY D     0011          LOWES KENNETH     0002
    MACK DEBORAH      0026          MCCORMICK CYR     0007
    MORGAN STEVEN     0035          MOSELEY TIMOT     0014
    PRICE STEVEN      0036          ROLAND ELLA M     0025
    SCRIPTURE THO     0034          SHILL DAVID L     0028
    SNEAD CHRISTO     0038          SPLITGERBER S     0031
    VILLACRESES B     0037          WENDELIN MICH     0009
                    SELECTED RESERVIST
            SWCS  - SENIOR CHIEF STEELWORKER
    CONNER DANIEL     0004          GROGAN MICHAE     0001
    STOCKER RONAL     0002          WETHERELL PAT     0003
                    SELECTED RESERVIST
            TMCS  - SENIOR CHIEF TORPEDOMANS MATE
    SORRELL KIM E     0001
                    SELECTED RESERVIST
            UTCS  - SENIOR CHIEF UTILITIESMAN
    CARLSON GERAL     0001          LYNN MARC THO     0005
    OLSON MITCHEL     0002          RUMBACK DONAL     0004
    VANDERBUSH DE     0003
                    SELECTED RESERVIST
            YNCS  - SENIOR CHIEF YEOMAN
    JOHNSON CHRIS     0002          MALDONADO JOS     0004
    WILDEMAN MARC     0001          WILLIAMSON JE     0003
                    FULL TIME SUPPORT
            ACCM  - MASTER CHIEF AIR TRAFFIC CONTROLLER
    FLANARY PAMEL     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            AFCM  - MASTER CHIEF AIRCRAFT MAINTENANCEMAN
    BAKER JONATHA     0002          COOK MARTIN J     0001
    TAMBORINI FLU     0003
                    FULL TIME SUPPORT
            DCCM  - MASTER CHIEF DAMAGE CONTROLMAN
    AGUIAR MARTIN     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            EMCM  - MASTER CHIEF ELECTRICIANS MATE
    VIVIAN DANIEL     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ENCM  - MASTER CHIEF ENGINEMAN
    WHITLEY RICHA     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ETCM  - MASTER CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
    MARTIN JEFFRE     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            HMCM  - MASTER CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
    HELTZEL MARK      0001
                    FULL TIME SUPPORT
            NCCM  - MASTER CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)
    CRATE VIRGINI     0001          POULIN GARY N     0002
    WIELAND ROBER     0003
                    FULL TIME SUPPORT
            PSCM  - MASTER CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
    GREEN DARYL L     0002          LANDRY MARY L     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            SKCM  - MASTER CHIEF STOREKEEPER
    CHEVES DEREK      0002          HAMANN RODNEY     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            YNCM  - MASTER CHIEF YEOMAN
    BATTEN NANCY      0002          LOPEZ LINDA M     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ACCS  - SENIOR CHIEF AIR TRAFFIC CONTROLLER
    STONE JOSEPH      0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ADCS  - SENIOR CHIEF AVIATION MACHINISTS MATE
    BOWEN LEE EVE     0003          COLEMAN CHRIS     0005
    HILL JAMES MI     0001          MANNING BOBBY     0002
    MATHIS SAMMIE     0004
                    FULL TIME SUPPORT
            AECS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRICIANS MATE
    AYRES JON DAV     0002          MAAG LAWRENCE     0001
    ROBBINS DAVID     0003
                    FULL TIME SUPPORT
            AMCS  - SENIOR CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC
    ASEBEDO JOSEP     0003          BIERWIRTH RIC     0005
    GEHRMANN IAN      0007          LINDSEY JAMES     0006
    PREWITT JO HA     0001          SKINNER CHRIS     0002
    STANCIL JAMES     0004
                    FULL TIME SUPPORT
            ASCS  - SENIOR CHIEF AVIATION SUPPORT EQUIPMENT
                    TECHNICIAN
    GILBERT GEORG     0002          KELLEY RODNEY     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ATCS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRONICS TECHNICIAN
    HEBURN MARY C     0001          KEITH ROLAND      0002
                    FULL TIME SUPPORT
            CSCS  - SENIOR CHIEF CULINARY SPECIALIST
    SPENCER JAMES     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            EMCS  - SENIOR CHIEF ELECTRICIANS MATE
    LAYNE ALLAN       0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ENCS  - SENIOR CHIEF ENGINEMAN
    BAUMAN BRIAN      0002          ROGERS PHILLI     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            ETCS  - SENIOR CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
    DANIEL GLENN      0001
                    FULL TIME SUPPORT
            HMCS  - SENIOR CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
    BURGOS RAMON      0003          MOLINA JUAN C     0001
    SLATON CHARLE     0004          TELLEZ DAVID      0005
    WENTZEL MICHA     0002
                    FULL TIME SUPPORT
            ITCS  - SENIOR CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
    HARRISON ROOS     0002          LONG DARIN LE     0001
    PERSIANI JEFF     0003
                    FULL TIME SUPPORT
            MRCS  - SENIOR CHIEF MACHINERY REPAIRMAN
    NICKLE FOSTER     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            NCCS  - SENIOR CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)
    MARTINEZ GUAR     0007          MEREDITH CHAR     0003
    OLSZEWSKI FRA     0004          PIPPIN JESSE      0005
    RODABAUGH DEL     0008          TAYLOR BILLY      0001
    THOMPSON ILA      0006          ZWICK KEVIN T     0002
                    FULL TIME SUPPORT
            NCCS  - SENIOR CHIEF NAVY COUNSELOR (COUNSELOR)
    BROOKS MICHEL     0002          GAGNON JOHN F     0001
                    FULL TIME SUPPORT
            PSCS  - SENIOR CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
    COOK MICHAEL      0003          GARCIA SONIA      0004
    HARCARIK LYNN     0001          LOWE JAMES DA     0005
    MARINELLI LIS     0002          WILLIAMS RODN     0006
                    FULL TIME SUPPORT
            SKCS  - SENIOR CHIEF STOREKEEPER
    DAVIS ELBERT      0001          DOUCETTE KEVI     0002
    MOULTRIE JOHN     0003          PHILLIPS TISH     0004
                    FULL TIME SUPPORT
            YNCS  - SENIOR CHIEF YEOMAN
    BURNETT ERIC      0005          DICKERSON BET     0008
    GOLDEN SHERIN     0004          HUFF LEON EDW     0002
    MOULTRIE PAME     0003          NAEYAERT THER     0006
    ROBERTS SANDY     0007          SIMPSON CARL      0001

3.  RELEASED BY VADM J. C. HARVEY, JR., N1NT.//
BT
#0100
NNNN
UNCLASSIFIED//
%d bloggers like this: