FY-10 NAVY RESERVE E8 AND E9 SELECTION BOARD RESULTS

UNCLASSIFIED//

RTTUZYUW RHSSXYZ0001 1621720-UUUU--RHSSSUU.
ZNR UUUUU
R 111724Z JUN 09
BT UNCLAS 
FM CNO WASHINGTON DC 
TO NAVADMIN 
INFO CNO WASHINGTON DC//N1// UNCLAS //N01421// 
NAVADMIN 178/09 
MSGID/GENADMIN/CNO WASHINGTON DC/N1/JUN// 
SUBJ/FY-10 NAVY RESERVE E8 AND E9 SELECTION BOARD RESULTS// 


GENTEXT/RMKS/1.  CONGRATULATIONS TO THE FOLLOWING PERSONNEL WHO HAVE 
BEEN SELECTED FOR ADVANCEMENT TO SENIOR AND MASTER CHIEF PETTY OFFICER 
BY THE FY-10 NAVY RESERVE E8 AND E9 SELECTION BOARD.
STRONG COMPETITION BETWEEN QUALIFIED PROFESSIONALS IS ONE OF THE 
STRENGTHS OF OUR NAVY AND YOUR SELECTION SPEAKS HIGHLY OF YOUR 
ABILITIES.
2.  THIS NAVADMIN IS NOT AUTHORIZATION FOR ADVANCEMENT.  SPECIFIC DATES 
OF ADVANCEMENT WILL BE PUBLISHED BY NETPDTC PENSACOLA, FL.
PERSONNEL LISTED BELOW MAY BE FROCKED PER BUPERSINST 1430.16E IF 
QUALIFIED.  THE SELECTION LIST IS IN ALPHABETICAL ORDER BY RATE WITHIN 
COMPETITIVE CATEGORY.  READ EACH LINE FROM LEFT TO RIGHT, NAME, AND NUMERICAL ORDER OF ADVANCEMENT.
CATEGORIES OF ADVANCEMENT ARE SELECTED RESERVIST AND FULL TIME SUPPORT.	
		
       SELECTED RESERVIST
       ACCM  - MASTER CHIEF AIR TRAFFIC CONTROLLER
KOTTKE DEBRAH     001                           
     			SELECTED RESERVIST
      AFCM  - MASTER CHIEF AIRCRAFT MAINTENANCEMAN
ROBINSON PATR     001         STEINBERG PET     002 		
	            SELECTED RESERVIST
      ASCM  - MASTER CHIEF AVIATION SUPPORT EQUIPMENT TECHNICIAN
KRAJNIK RITA      001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            AVCM  - MASTER CHIEF AVIONICS MAINTENANCE TECHNICIAN
FEE JOEL PATR     001         MACDONELL ANT     002
VALAURI ANTHO     003                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            BMCM  - MASTER CHIEF BOATSWAINS MATE
GRAY ANDY LAW     004         THOMAS DREW J     003
TODD GLENN RO     001         TURNER MARK T     002 		
	          SELECTED RESERVIST
            CTICM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN INTERPRETIVE
GEORGE MICHEL     001
                                                                       	
	          SELECTED RESERVIST 							
		CTRCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN COLLECTION
MALARCHER LOU     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
       CTTCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN TECHNICAL
LUEVANO MARIO     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            CUCM  - MASTER CHIEF CONSTRUCTIONMAN
BURCROFF ERIC     004         COUSINS RICHA     002
CULLEN JOHN D     005         DANLEY CHARLE     001
MCGLAUGHLIN G     006         PARKHURST DAN     003
SWAIM CHARLES     007                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            EQCM  - MASTER CHIEF EQUIPMENTMAN
CELLI PAUL MO     003         DUHAIME PATRI     001
JONES GEORGE      004         JUFER TIMOTHY     005
MCKENZIE SCOT     002                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            ETCM  - MASTER CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
BAUCOM DAVID      002         MARION RANDY      001
PLATT RONALD      003                                                                  
		    SELECTED RESERVIST
            HMCM  - MASTER CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
BAILEY WILLIA     006         CANGELOSI LAU     002
DURLAND MARK      003         LAVOLD RICHAR     008
MASON SCOTT T     005         MCINTIRE TIMO     007
QUEEN MARY JO     001         READ STANLEY      004 		
		    SELECTED RESERVIST
            HTCM  - MASTER CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
CONLEY DENNEY     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            ISCM  - MASTER CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST
DOWDY WILLIAM     002         ELDRIDGE THOM     004
PATKE CHRISTI     003         REID MELVIN W     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            ITCM  - MASTER CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
LAIRD CHARLES     001         STREITTMATTER     002 		
		    SELECTED RESERVIST
            MACM  - MASTER CHIEF MASTER AT ARMS
HAGAN JERRY L     003         MCKENDRICK SC     002
MOORE CHRIS L     004         RIXSON TIMOTH     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            MCCM  - MASTER CHIEF MASS COMMUNICATIONS SPECIALIST
WOLLER JERRY      001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            MNCM  - MASTER CHIEF MINEMAN
MAZZA THOMAS      001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            OSCM  - MASTER CHIEF OPERATIONS SPECIALIST
KRUMHOLZ GREG     003         MCDONALD ROY      002
STASINSKI PET     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            PSCM  - MASTER CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
PIECUCH SHELL     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            SHCM  - MASTER CHIEF SHIPS SERVICEMAN
SHINDLEDECKER     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            SKCM  - MASTER CHIEF STOREKEEPER
BOND DERRICK      002         DAVISSON PAUL     003
ECHOLS DEMETR     004         FULTON BALEND     001
MORGAN STEVEN     006         SPLITGERBER S     005 		
		    SELECTED RESERVIST
            SOCM  - MASTER CHIEF SPECIAL WARFARE OPERATOR
ANTHONY ALLAN     002         EMMONS DAVID      004
ERICKSON LORE     001         JANOTA JOHN R     003 		
		    SELECTED RESERVIST
            UCCM  - MASTER CHIEF UTILITIESMAN
CHURCH CHARLE     001         MCKINNEY JAME     002
NGUYEN MINH N     005         POELLINGER ST     004
RUMBACK DONAL     003                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            YNCM  - MASTER CHIEF YEOMAN
COMPPEN ELIZA     001         HAAS MICHAEL      002
MALDONADO JOS     003
		    SELECTED RESERVIST
            ABFCS - SENIOR CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE FUEL
                    HANDLING
LAPEER ALLEN      001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            ACCS  - SENIOR CHIEF AIR TRAFFIC CONTROLLER
DRISKILL CHER     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            ADCS  - SENIOR CHIEF AVIATION MACHINISTS MATE
CARDARELLI DE     001         ZUCZUSKI CLAU     002 		
		    SELECTED RESERVIST
            AECS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRICIANS MATE
PRAY DANIEL E     002         TOWNSEND QUIN     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            AGCS  - SENIOR CHIEF AEROGRAPHERS MATE
INFANTE ANTHO     001         SMITH MICHAEL     003
WHITCOMB TIFF     002                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            AMCS  - SENIOR CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC
LENNON ERIKA      002         TAM JUSTIN GR     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            ASCS  - SENIOR CHIEF AVIATION SUPPORT EQUIPMENT
                    TECHNICIAN
MANUEL PHILLI     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            AWFCS - SENIOR CHIEF NAVAL AIRCREWMEN MECHANICAL
DURST RACHEL      001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            AWOCS - SENIOR CHIEF NAVAL AIRCREWMEN OPERATOR
NYLANDER BRYA     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            BMCS  - SENIOR CHIEF BOATSWAINS MATE
BEAVERSON JOE     002         BIGGIE LAWREN     001
CABRERA JUAN      011         CANADA JOSEPH     024
CRAMER PATRIC     016         DUBEY BRIAN L     010
FORT ROBERT       007         FREDRICKSON D     009
GARCIA MANUEL     018         GEPFERT MELIN     019
GODSEY MARK A     025         HAMES GEORGE      003
JONES STEPHEN     015         KOWALSKI MICH     008
MATUZA JOHN V     020         MCCALL MICHAE     022
MORALES NICHO     021         REID ROBERT A     006
SCHULTZ BRIAN     005         STEPHENS GREG     012
STEVENSON JEF     023         TREVINO JUAN      004
TURNER STEVEN     026         VAUGHAN BRYAN     014
VIRTUDAZO JOH     017         WARD AARON MA     013 		
		    SELECTED RESERVIST
            BUCS  - SENIOR CHIEF BUILDER
BIXBY TERRENC     006         BROWN CHARLES     005
BURNS DONALD      008         GRAY DONALD L     013
HAYES STEVEN      014         LEWIS MICHAEL     007
RENO NEIL WIL     009         SELLS BYRON K     003
TANNER ROBERT     010         TEEL LARRY WA     001
THOMAS THOMAS     002         WARREN MICHAE     004
WHITE WILLIAM     012         WILSON EDWARD     011 		
		    SELECTED RESERVIST
            CECS  - SENIOR CHIEF CONSTRUCTION ELECTRICIAN
CHAVIS ROBERT     004         NOIRFALISE LA     003
PORTH BRYAN J     001         SHUTE DAVID V     002 		
		    SELECTED RESERVIST
            CMCS  - SENIOR CHIEF CONSTRUCTION MECHANIC
BASS WILLIAM      001         LEBLANC NORMA     003
WIEDEMAN WILL     002                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            CSCS  - SENIOR CHIEF CULINARY SPECIALIST
TAYLOR CARY       001
		    SELECTED RESERVIST
            CTICS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN
                    INTERPRETIVE
KELLEYPARKS M     001         SWEARINGEN MA     002 		
		    SELECTED RESERVIST
       CTRCS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN COLLECTION
BALSAM ROBERT     001         STATON DANNY      003
WOODLY EDWARD     002                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
       CTTCS - SENIOR CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN TECHNICAL
BARBIER KRIST     002         STEVENS EDWAR     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            EACS  - SENIOR CHIEF ENGINEERING AID
      4407  WARD SHAWN KE     001                                                                        
	    SELECTED RESERVIST
            EMCS  - SENIOR CHIEF ELECTRICIANS MATE
PAAS DANIEL N     002         5137  WONG WILSON G     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            EOCS  - SENIOR CHIEF EQUIPMENT OPERATOR
BASHAM GARY A     011         BELTZ JERRY D     001
BOGLARSKY JAM     006         CAIN COREY AL     008
CLARK STEPHEN     009         KEUCHER ROBER     004
PRIBBLE MICHA     010         RUETTEN KIRK      007
SEAMAN DANIEL     012         STRONG JAMES      002
WALASZEK CHRI     003         WILSON DARRIN     005 		
		    SELECTED RESERVIST
            ETCS  - SENIOR CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
CODY DAVID WA     006         GREENE BRIAN      003
NUNEZ MICHAEL     005         ROSTER DOUGLA     001
SETTLE MATTHE     002         SMITH DARLENE     007
SOEHL DOUGLAS     004         SOUDERS WILLI     008 		
		    SELECTED RESERVIST
            FCCS  - SENIOR CHIEF FIRE CONTROLMAN
STEELE LAWREN     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            GMCS  - SENIOR CHIEF GUNNERS MATE
MCGUIRE SHAWN     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            HMCS  - SENIOR CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
DANIELSON DAV     016         DEAN RUBEN HE     009
DUFFEY GABRIE     012         FERZOCO TRACY     008
GEORGE RICHAR     010         HILL JEFFREY      002
HOLCOMBE JAME     003         KYLE SEAN LEO     007
NAZARIO MILAG     006         PIKARSKI MARY     015
RANDALL DANIE     013         RODRIGUEZ RAF     001
SERFASS DANIE     004         SEXTON LAURA      014
STEVENSON MAT     005         WILLIAMS JIMM     011 		
		    SELECTED RESERVIST
            HTCS  - SENIOR CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
MAPES DONALD      002         OLEARY PATRIC     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            ISCS  - SENIOR CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST
BARANI LOUIS      003         BULL MARK ALL     010
HILL GEORGE J     005         HUZY DAVID AN     009
KULSETH CHRIS     013         LANGAN RICHAR     012
MCLEMORE TONY     011         MODZELEWSKI D     004
NELSON JONATH     007         OCHSNER KENNE     008
POE RICHARD S     002         WAGNER JONATH     001
WARE FLORA JE     006                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            ITCS  - SENIOR CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
BURROW RAY        006         BUSSELL JOHN      002
HUNTER KIMBER     011         JOHNSON RALPH     007
MADDEN JOHN I     001         MASON CHARLES     003
MCKINNEY TIMA     008         NGUYEN THIENT     009
QUINTANA JOHN     004         SHULTZ EARL K     005
SOUDERS MONIC     010         VIGIL RICHARD     012 		
		    SELECTED RESERVIST
            LNCS  - SENIOR CHIEF LEGALMAN
BLANCHETTE JA     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            MACS  - SENIOR CHIEF MASTER AT ARMS
CHACON SAMUEL     005         DRAKE RUTH UR     006
GREEN WILLIAM     008         HUNT FRANK EU     002
HUTH CLINTON      007         JENKINS WILLI     012
KIDD ANDREW L     004         KINNAIRD DAVI     014
LERCH CHEYENN     001         MCBRIDE PATRI     013
NAYLOR WILLIA     010         OLIVER DALE G     003
STANBROUGH ST     011         WEBSTER ROBER     009 		
		    SELECTED RESERVIST
            MCCS  - SENIOR CHIEF MASS COMMUNICATIONS SPECIALIST
DRAKE JAMES M     002         HAMMOND SUSAN     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            MMCS  - SENIOR CHIEF MACHINISTS MATE
FRONCZEK EDWA     002         KREBS JEFFREY     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            MNCS  - SENIOR CHIEF MINEMAN
HAYS TRACEY A     002         PETERS MICHAE     001 		
		    SELECTED RESERVIST
            NDCS  - SENIOR CHIEF NAVY DIVER
HAY JASON NMN     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            OSCS  - SENIOR CHIEF OPERATIONS SPECIALIST
 BASMAJIAN DEN     003         4742  BRUDERS PAUL      006
 CLEMONS STEVE     001         2450  GUZMAN JOSE R     005
 HANCOCK JAMES     004         1983  SWEENEY MARGA     002 		
		    SELECTED RESERVIST
            PCCS  - SENIOR CHIEF POSTAL CLERK
 TOWNSEND MARK     001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            QMCS  - SENIOR CHIEF QUARTERMASTER
 WALKER JAMES      001                                                                        
		    SELECTED RESERVIST
            SBCS  - SENIOR CHIEF SPECIAL WARFARE BOAT OPERATOR
 KUHN DERRICK      001
                SELECTED RESERVIST
            SHCS  - SENIOR CHIEF SHIPS SERVICEMAN
 MCGUIRE SCOTT     001
                SELECTED RESERVIST
            SKCS  - SENIOR CHIEF STOREKEEPER
BISCARRA FERN     004         BOGDANSKI JOS     014
BROWN JAMES H     017         BROWN RONALD      012
CARROLL RALPH     021         CLAYTON TODD      028
COLLINS JAMES     020         DANSEY WILLIA     016
DEBAR KIMBERL     007         FLORES ENRIQU     006
FOSSUM SEAN P     031         FRAZEE CAROL      024
GOERGES STEVE     019         GRUBE ROBERT      008
HEATON SHARON     025         JOHNSON AMY J     029
KAYARIAN JAME     005         LAVERY JOHN T     030
LAWHORN JOHN      026         LYON DANA RIC     027
MILLER ERIC L     003         OBRIEN CRAIG      010
PLOEGER MICHA     009         POE TOWANA DE     015
SAULS CHARLIE     013         SHIFFLETT ROY     018
SMIDDY DENNIN     023         SMITH DOUGLAS     002
VINSON MICHAE     022         WALTER MARK I     011
WATTS TERRY D     001
                SELECTED RESERVIST
            SOCS  - SENIOR CHIEF SPECIAL WARFARE OPERATOR
BASAL PAUL RA     003         BRAKEBILL MAR     001
MAY KEVIN ALA     002         NEWBOLD ADAM      004
PHILOPENA JOS     005
                SELECTED RESERVIST
            SWCS  - SENIOR CHIEF STEELWORKER
BARTON PHILLI     002         SHEA THOMAS M     001
                SELECTED RESERVIST
            UTCS  - SENIOR CHIEF UTILITIESMAN
AXELGARD MIKE     003         CAMP MICHAEL      004
GRITTON MICHA     002         MURPHY BRIAN      006
PARKE TIMOTHY     001         SEDERBACK THO     007
SUAREZ DEXTER     005
                SELECTED RESERVIST
            YNCS  - SENIOR CHIEF YEOMAN
AMES PATRICIA     010         BACH MARK CHI     003
BUCKLEY KAREN     005         COLEMAN BETTY     004
DAVIS DOUGLAS     009         FREEMAN DEREK     008
HESTER CHARLE     007         HESTER WILLIA     011
LUTTERY RAMON     001         STUCKI DONNA      006
VIGO RICHARD      002
                FULL TIME SUPPORT
            AFCM  - MASTER CHIEF AIRCRAFT MAINTENANCEMAN
PACHECO FREDD     001
                FULL TIME SUPPORT
            AVCM  - MASTER CHIEF AVIONICS MAINTENANCE TECHNICIAN
LEWIS LAIN LE     001
                FULL TIME SUPPORT
            AWCM  - MASTER CHIEF NAVAL AIRCREWMEN
GARDNER SHANE     001
                FULL TIME SUPPORT
            AZCM  - MASTER CHIEF AVIATION MAINTENANCE
                    ADMINISTRATIONMAN
MALEY MICHAEL     001
                FULL TIME SUPPORT
            BMCM  - MASTER CHIEF BOATSWAINS MATE
BENEDETTO ROB     001
                FULL TIME SUPPORT
            EMCM  - MASTER CHIEF ELECTRICIANS MATE
HILL TERRY LY     001
                FULL TIME SUPPORT
            ENCM  - MASTER CHIEF ENGINEMAN
ROGERS PHILLI     001
                FULL TIME SUPPORT
            HMCM  - MASTER CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
TELLEZ DAVID      001
                FULL TIME SUPPORT
            NCCM  - MASTER CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)
PIPPIN JESSE      001
                FULL TIME SUPPORT
            NCCM  - MASTER CHIEF NAVY COUNSELOR (COUNSELOR)
GAGNON JOHN F     001
                FULL TIME SUPPORT
            PRCM  - MASTER CHIEF AIRCREW SURVIVAL EQUIPMENTMAN
BAILEY ROBERT     001
                FULL TIME SUPPORT
            PSCM  - MASTER CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
  SUTTON RAY HY     001         WILLIAMS RODN     002
                FULL TIME SUPPORT
            SKCM  - MASTER CHIEF STOREKEEPER
ANDREEN MICHA     001         MOULTRIE JOHN     002
                FULL TIME SUPPORT
            YNCM  - MASTER CHIEF YEOMAN
BOYKINS ERIC      002         HOYT WILLIAM      001
                FULL TIME SUPPORT
            ADCS  - SENIOR CHIEF AVIATION MACHINISTS MATE
HAYNES GREGSO     001         LAZO DARWIN E     002
LUSE ILOW LEE     003         MATA JOSE         004
                FULL TIME SUPPORT
            AECS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRICIANS MATE
CORREIA JAMES     002         REINERT STEVE     001
                FULL TIME SUPPORT
            AMCS  - SENIOR CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC
BALL CHARLES      003         BOSWELL TROY      005
BRUSH MARK FR     006         MICELI SCOTT      004
SPERLING JAME     002         THRASHER TOMM     001
                FULL TIME SUPPORT
            AOCS  - SENIOR CHIEF AVIATION ORDNANCEMAN
RAYBURN JAMES     002         WASHINGTON CH     001
                FULL TIME SUPPORT
            ASCS  - SENIOR CHIEF AVIATION SUPPORT EQUIPMENT
                    TECHNICIAN
VANWAGNER CHR     001
                FULL TIME SUPPORT
            ATCS  - SENIOR CHIEF AVIATION ELECTRONICS TECHNICIAN
GIBBINS PHILL     004         MOLLECK MATTH     003
SAKRYD COREY      002         SEARS WILLIAM     005
WEATHERS FRED     001
                FULL TIME SUPPORT
            AWFCS - SENIOR CHIEF NAVAL AIRCREWMEN MECHANICAL
GORTON PENNY      001
                FULL TIME SUPPORT
            AZCS  - SENIOR CHIEF AVIATION MAINTENANCE
                    ADMINISTRATIONMAN
CUMBAA FRANK      001         DUNCAN ANTHON     002
                FULL TIME SUPPORT
            BMCS  - SENIOR CHIEF BOATSWAINS MATE
BROWN ANTHONY     001         HUNTE SHEON A     004
MILLER GARRET     002         REED GARY MIC     003
                FULL TIME SUPPORT
            DCCS  - SENIOR CHIEF DAMAGE CONTROLMAN
WEBSTER JOHN      001
                FULL TIME SUPPORT
            EMCS  - SENIOR CHIEF ELECTRICIANS MATE
JOHNSON DARRE     001
                FULL TIME SUPPORT
            ENCS  - SENIOR CHIEF ENGINEMAN
WARSAW RYAN W     001
                FULL TIME SUPPORT
            ETCS  - SENIOR CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN
ETCHISON CHAD     002         HAZUCHA CHRIS     001
                FULL TIME SUPPORT
            HMCS  - SENIOR CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
BRANUM PAMELA     003         HALL MATTHEW      004
STANCO TINA M     001         STOODLEY MICH     002
STRACK RYAN N     005
                FULL TIME SUPPORT
            HTCS  - SENIOR CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
KIEFFER MICHA     001
                FULL TIME SUPPORT
            ICCS  - SENIOR CHIEF INTERIOR COMMUNICATIONS
                    ELECTRICIAN
JAMES JEFFREY     001
                FULL TIME SUPPORT
            ITCS  - SENIOR CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
HARRIS DARRIC     001         SMITH PHILIP      002
                FULL TIME SUPPORT
            NCCS  - SENIOR CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)
BOLLINGER SCO     003         COX JON FRANK     006
JOHNSON GEORG     004         PORTER JULIE      002
RIOS ROLANDO      001         SULT RANDY LE     005
                FULL TIME SUPPORT
            PRCS  - SENIOR CHIEF AIRCREW SURVIVAL EQUIPMENTMAN
BEAUCHAMP DAR     001
                FULL TIME SUPPORT
            PSCS  - SENIOR CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
GREER MARGARE     002         LYNCH DEWAYNE     001
                FULL TIME SUPPORT
            SKCS  - SENIOR CHIEF STOREKEEPER
BULLARD GREGO     003         JASSO MANUEL      005
LAWRENCE CHRI     002         LUPTON STEPHE     004
MEDINA VIDAL      001         MORROW CHARLE     006
                FULL TIME SUPPORT
            YNCS  - SENIOR CHIEF YEOMAN
BUSSELL LONNI     008         COBB JESSICA      005
CORDERO JOHN      004         DELAGE SCOTT      006
GAINES DEON A     002         KING JOSEPH L     007
LANG MICHELLE     003         WALKER QUINT      001
3.  RELEASED BY VADM MARK FERGUSON, N1.// BT
#0001
NNNN
%d bloggers like this: